Kursy dla dorosłych

      Nieprawdą jest, że tylko dzieci mogą skutecznie nauczyć się języka obcego !!!

      Każdy czas jest dobry by zdobyć nowe umiejętności. Czy masz 20, 40 czy nawet 60 lat na naukę nigdy nie jest za późno. Najnowsze badania dowodzą, że nauka języka obcego to nie tylko doskonały sposób by przez długie lata zachować sprawność umysłu lecz również czynnik który może znacząco obniżyć ryzyko zachorowania na poważne choroby układu nerwowego np. chorobę Alzheimera.
      Polecamy kursy specjalnie dostosowane do potrzeb dojrzałych osób. Zapracowanym proponujemy zajęcia 1 raz w tygodniu. A tych, którzy na naukę mogą poświęcić więcej czasu i oczekują większych i szybszych efektów  zapraszamy na lekcje 2 x w tygodniu po 90 min. W obu wariantach będziesz mile zaskoczony jak łatwo i bezstresowo można nauczyć się porozumiewać w obcym języku. Niewielkie grupy (max. 8 osób) sprawiają, że już po kilku zajęciach tworzy się miła atmosfera i nawiązują się nowe, sympatyczne znajomości.

 

Copyright © 1998-2012 Aspera Gdów - Centrum edukacji i szkoła języków obcych oferuje angielski oraz niemiecki - Dla dorosłych.