Kursy języka obcego dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej

Starsze dzieci, uczęszczające do gimnazjum i liceum, mają inne potrzeby, dlatego dla nich przygotowaliśmy specjalne kursy językowe. Taki kurs jest doskonałym uzupełnieniem nauki języka obcego w szkole. Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, w gronie rówieśników. Szybkie postępy nietrudno osiągnąć dzięki inspirującym tematom, ciekawym dyskusjom w języku obcym oraz przystępnie podanej gramatyce. Szczególny nacisk w tej grupie wiekowej kładziemy na doskonalenie umiejętności czynnego porozumiewania się w obcym języku. Bodźcem do tego są lekcje z Native Speakerem, w czasie których jedynym "dozwolonym" językiem do komunikacji jest język obcy.

• Z uwagi na zasób materiału do przerobienia zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min.

Copyright © 1998-2012 Aspera Gdów - Centrum edukacji i szkoła języków obcych oferuje angielski oraz niemiecki - Język obcy dla młodzieży gminazjalnej i licealnej.