Opinie naszych słuchaczy

 

„Według mnie kurs w Asperze to świetna rzecz. Już kilka lat tu uczęszczam i z moich szkolnych ocen mogę wywnioskować, że ta szkoła naprawdę uczy. Mamy tu świetną grupę i dobrego nauczyciela. Dzięki temu wiem więcej.”

Janek kl. I gimnazjum

„Uczęszczam na lekcje w Asperze od niespełna 6 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Poziom jest WYŻSZY niż w szkole i choć nie zawsze jest łatwo to nauka tutaj przynosi efekty. Pomimo dodatkowej nauki i zadań domowych lubię tu przychodzić z powodu bardzo miłej atmosfery.”

Aleksandra kl. I gimnazjum

„Uwielbiam kursy języka angielskiego w Asperze nie tylko dlatego, że kocham ten język, ale i z tego powodu, że atmosfera tutaj jest cudowna i naprawdę sprzyja nauce.”

Kamila kl. I gimnazjum

„Dzięki Asperze mogę się więcej nauczyć. Nauczyciele zwracają uwagę na poprawną mowę i pisownię. Nie tylko rozwijam się pod względem językowym ale również poznaję kulturę Anglii i Ameryki. Mogę z dumą powiedzieć, że będąc w pierwszej klasie gimnazjum pisałam test gimnazjalny z języka angielskiego i jestem bardzo zadowolona z wyniku.”

Ola

„Lubię tu chodzić bo potem jest mi łatwiej w szkole.”

Kamil kl. I gimnazjum

„Podobają mi się lekcje bo jest na nich miła atmosfera i nauczyłem się tu dużo więcej niż w szkole, więc nie mam problemów z angielskim.”

Karol kl. I gimnazjum

„Lubię chodzić do Aspery bo jest dużo ciekawych rzeczy. A poza tym nie miałbym co robić w domu a tak można się nauczyć wiele fajnych słówek. Polecam Asperę gdyż jest super na lekcjach.”

Marcin kl. VI

„Od kiedy moja córka zaczęła chodzić tu na lekcje to ogromnie polubiła naukę angielskiego.”

Mama Kasi kl. II

„Dzięki tym zajęciom Tomek nie ma w szkole problemów z jęz. angielskim. Jest to ważne, bo ja sam nie znam angielskiego więc mu nie pomogę.”

Tata Tomka kl. V

„W Asperze Łukasz w ciągu dwóch miesięcy nauczył się więcej niż przez cały rok w poprzedniej szkole. Cieszę się, że tu trafiliśmy. Gorąco polecam.”

Mama Łukasza 6 lat

„Kurs angielskiego w Asperze pomógł mi w znalezieniu dobrej pracy za granicą. Bo tu kładzie się nacisk na prawdziwą komunikację a nie suchą teorię.”

Ryszard (lat 27)

„Dzięki korepetycjom w Asperze bez trudu zdałem maturę.”

Mateusz (lat 19)

 

 

 

Copyright © 1998-2012 Aspera Gdów - Centrum edukacji i szkoła języków obcych oferuje angielski oraz niemiecki - Opinie.